Hakkımızda

Kapsamlı ve her açıdan uzmanlık gerektiren farklı türlerde, elektrik ve mekanik taahhüt projelerini üstlenip, kendimizi sürekli geliştirmeyi amaçladık. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve tüm paydaşlarımız ile sağlam ve sürdürülebilir ilişkiler kuruyoruz.

Anke Grup Mühendislik: Proje Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin temelleri 2015 yılında İstanbul’da atılmıştır. Şirketimizin kuruluş amacı; elektrik ve mekanik proje sektöründe yerel ve ulusal anlamda en iyi olmaktır. Hedefimiz doğrultusunda emin adımlarla yürümekteyiz.

Başarı, Kadromuz sayesinde sürekli olarak üzerine eklediğimiz bir değerdir. Bizim için başarının yeterliliği ve sonu yoktur. Tamamladığımız her proje bizim için yeni bir başarıdır.

Sağlam yapımız; Elektrik Mühendisleri, Makine Mühendisleri, Elektrik Teknikerleri ve Makine teknikerlerinden oluşan yenilikçi, bilgili ve çalışkan bir proje takımından oluşmaktadır.

Büyüme, sürekli ama dengeli büyüme! Kendimize oluşturduğumuz bu hedefle sakince fakat emin adımlarla büyüyoruz

Asıl prensibimiz ve vazgeçilmezimiz; “ en iyi hizmeti mükemmel ve zamanında” vermektir. Bu güne kadar başardığımız bu durum sektördeki farkımızı ortaya koymuştur.

Neden Anke?

Keşif, projelendirme, teklif, saha imalatı, montaj, test ve devreye alma hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti üretmekte ve sağlamaktayız.

Aklınızda kalan bir sorunuz mu var?

Hemen bize ulaşın – en iyi şekilde yardımcı olalım.

iletişime geç